Нормативні документи
 Метод. рекомендації
 Чемпіонат України
 Звіти про заходи
 МКК
 Автомототуризм
 Велосипедний туризм
 Вітрильний туризм
 Водний туризм
 Гірський туризм
 Лижний туризм
 Пішохідний туризм
 Спелеотуризм
 Комбіновані походи
 Нормативні документи
 Метод. рекомендації
 Всеукраїнські змагання
 Автомототуризм
 Велосипедний туризм
 Вітрильний туризм
 Водний туризм
 Гірський туризм
 Лижний туризм
 Пішохідний туризм
 Спелеотуризм
 Екстремальні змагання
 Нормативні документи
 Метод. рекомендації
 Навчальні заходи


Навколо світу за 80 днів

Вперше в Україні!!!
За підтримки та під егідою Федерації спортивного туризму України та Київського мотоциклетного заводу планується проведення першої української туристсько-спортивної навколосвітньої експедиції на вітчизняному мотоциклі під гаслом "З Україною у серці!".

Федерація спортивного туризму України надає проекту організаційну та інформаційну підтримку і буде сприяти висвітленню експедиції в засобах масової інформації, а також публікувати на сайті Федерації подорожні нотатки про перебіг подій у подорожі.

Київський мотоциклетний завод безкоштовно надає для проведення експедиції наш вітчизняний мотоцикл марки "Дніпро" та забезпечує його підготовку та комплектацію для подолання запланованого маршруту.

Термін експедиції: червень - вересень 2004 року.
Автор та учасник проекту тернополянин Роман Юрійович Мартинюк, 33 роки, освіта вища, інженер елктро-механік за фахом, досвідчений мототурист.

Як турист-спортсмен пан Роман Мартинюк здійснив численні мотоциклетні походи усіх категорій складності, у тому числі п'ять походів V категорії, з них 2 походи - як учасник, 3 - у якості керівника. Маршрути походів пролягли по Україні, Польщі, Росії, Білорусі, Чехії, Словакії, Молдові. Піднявся на мотоциклі на Говерлу. У 2003 році здійснив одиночну подорож до Владивостока на всесвітній зліт байкерів "Обличчям до океану" і назад, подолавши більше 22 тисяч кілометрів.


Має досвід журналістської роботи. Полюбляє фотографувати. До речі, фотографії цієї статті зроблені паном Романом під час його подорожей.
Мотоцикл може розібрати і зібрати із заплющеними очима.


Маршрут експедиції:
Тернопіль - Київ - Угорщина - Австрія - Італія - Франція - Іспанія - Португалія - США - Японія - Росія - Китай - Індія - Пакистан - Афганістан - Таджикістан - Узбекістан - Туркменістан - Іран - Азербайджан - Грузія - Росія - Київ - Тернопіль.Під час експедиції пан Роман планує відзняти документальний фільм про життя наших співвітчизників за кордоном, хроніку експедиції, а також окремий фільм про Тибет.

Планується, також, відвідати зліт європейських мотоциклістів "Євро Демо зліт", а під час перебування у США - всесвітнього зльоту "Харлей Девідсон".

Запрошуємо спонсорів та меценатів до участі у проекті !

Зв'язок:
-через форум сайту ФСТУ;
-E-mail: або
-поштова адреса - 46000, м.Тернопіль, вул.Шептицького, 7-А, кв.2, Мартинюк Р.Ю., тел: (0352)235683 / 80502708063
-Гривневий рахунок: Укрексімбанк, м.Тернопіль, ЗКПО 22607369,МФО 338879, Р/р 2924104661. Призначення платежу: для попвнення СКР №0171000566 на ім'я Мартинюка Романа Юрійовича
-Валютний рахунок :
54A/receiver's correspondent - DEUTSCHE BANK TRUST COMPANY AMERICAS, New York, SWIFT: BKTR US 33.
:57D/account with inst - /04094227, STATE EXPORT IMPORT BANK OF UKRAINE, KIEV TERNOPIL BRANCH, SWIFT: EXBS UAUXTER.
:59/beneficiary customer = 0171000567 ROMAN MARTYNYUK.
:70/details of payment - in favour of ROMAN MARTYNYUK card account.
  Додати у вибране
 


Copyright © 2002-2004
Copyright © 2002-2004 - дизайн та програмування