Нормативні документи
 Метод. рекомендації
 Чемпіонат України
 Звіти про заходи
 МКК
 Автомототуризм
 Велосипедний туризм
 Вітрильний туризм
 Водний туризм
 Гірський туризм
 Лижний туризм
 Пішохідний туризм
 Спелеотуризм
 Комбіновані походи
 Нормативні документи
 Метод. рекомендації
 Всеукраїнські змагання
 Автомототуризм
 Велосипедний туризм
 Вітрильний туризм
 Водний туризм
 Гірський туризм
 Лижний туризм
 Пішохідний туризм
 Спелеотуризм
 Екстремальні змагання
 Нормативні документи
 Метод. рекомендації
 Навчальні заходи


ІНФОРМАЦІЯ

про Федерацію спортивного туризму України

Наша поштова адреса - Україна, 01001, м.Київ - 1, а/с № 497, ФСТУ.
Тел./факс : (+380-44) 531-90-28, E-mail:
Представництво - м.Київ, вул.Тургенівська, буд.71, к.806.
Телефонний довідник ФСТУ      

Федерацію спортивного туризму України створено 22 вересня 2000 року на Установчому з'їзді, що проходив у м.Вінниці, та зареєстровано Міністерством юстиції України 8 лютого 2001 р. (свідоцтво № 1572) як всеукраїнську громадську фізкультурно-спортивну організацію.

Президент Федерації - Матвієнко Анатолій Сергійович, народний депутат України.

Перший віце-президент - Штангей Юрій Валентинович.
Віце-президенти - Боборикін Олександр Георгійович, Погановський Ігор Борисович, Соколов Володимир Анатолійович.

Керівні органи Федерації - З'їзд, Президія, Виконком.
Керівною особою Федерації є її президент.

У жовтні 2002 року рішенням колегії Держкомспорту України Федерації надано статус національної спортивної федерації.
Федерація є дійсним членом Міжнародного туристсько-спортивного союзу та Міжнародної федерації спортивного туризму (штаб-квартири організацій у Москві, Російська Федерація).
Осередки та організації Федерації діють в Автономній Республіці Крим, 22 областях, містах Києві та Севастополі.
Федерація у своїй роботі активно співпрацює з Державним комітетом України з питань фізичної культури і спорту та його територіальними управління. Співробітництво з Держкомспортом України здійснюється на підставі договору.
За лічені хвилини ви отримаєте рішення щодо онлайн кредиту, вам зателефонує співробітник банку або прийде SMS повідомлення. Kreditos.com.ua надає детальну інформацію про актуальні онлайн кредити на карту, а також можливість отримати миттєве рішення щодо заявки на кредит або оформлення кредитної картки. Ми заощаджуємо ваш час на оформлення заявки завдяки зручній навігації по сайту, класифікації банківських пропозицій, детальної інформації щодо тих чи інших продуктів, простого та прозорого процесу. Виберіть потрібний вам банківський продукт і внесіть необхідну інформацію в заявку на кредит. 
Основною статутною метою діяльності Федерації є сприяння розвитку спортивного туризму в державі, підвищенню ролі фізичної культури та спорту у всебічному гармонійному розвитку особи, зміцненні здоров'я населення, формуванні здорового способу життя.

Федерація спрямовує свої зусилля на розвиток пішохідного, гірського, велосипедного, водного, лижного, вітрильного, спелеологічного, автомобільного та мотоциклетного видів спортивного туризму. Основні напрями діяльності Федерації:

    • організація та проведення спортивних туристських заходів - всеукраїнських та регіональних змагань з техніки спортивного туризму та спортивних туристських походів та експедицій;
    • вивчення та пропаганда спортивних туристських ресурсів території України, розробка та апробація класифікованих туристсько-спортивних маршрутів;
    • сприяння організації навчально-методичної роботи з підготовки та підвищення кваліфікації кадрів спортивного туризму;
    • сприяння інформаційному, нормативному та методичному забезпеченню розвитку спортивного туризму в Україні;
    • розвиток структури Федерації.

За час свого існування Федерація спільно з Держкомспортом України провела майже 30 всеукраїнських змагань з різних видів спортивного туризму, у яких взяли участь більше трьох тисяч спортсменів. За результатами виступів на змаганнях сорока шести спортсменам присвоєно звання "Майстер спорту України".

Члени Федерації регулярно здійснюють спортивні туристські походи у Карпатах, Кримських горах, по Азовському та Чорному морях, а також в інших регіонах України. Крім того, щороку члени Федерації здійснюють складні спортивні походи по Алтаю, Кольському півострову, Карелії, Уралу, Кавказу у Російській Федерації та в інших країнах світу.

За останні роки члени Федерації неодноразово брали участь у різноманітних спортивно-просвітницьких експедиціях:2001р. - на велосипедах, байдарках та пішки місцями, пов'язаними з життям та діяльністю короля України Данила Галицького;2002р. - на вітчизняних мотоциклах від Києва до Кам'яної Могили у Запорізьких степах уздовж східних кордонів України;

2003р. - на велосипедах, вітрильних яхтах та автомобілях від Кам'яної Могили через Крим до дельти Дунаю.
У планах Федерації подальше сприяння розвитку та поширенню спортивного туризму в Україні як масового, широкодоступного виду спорту з одного боку, і як спорту вищих досягнень - з іншого, розвиток міжнародних зв'язків з туристсько-спортивними організаціями інших країн, активізація туристсько-спортивного руху в Україні.


  Додати у вибране
 


Copyright © 2002-2004
Copyright © 2002-2004 - дизайн та програмування